searchromania.net
 
Searchromania   Harti   Programul TV   Subtitrari   Jocuri


Cauta:         

Login
User
Parola 
 

inregistreaza-te

Navigheaza
Administratie
     consilii judetene
     consilii locale
     directii
     inspectorate
     ministere
     ocoluri silvice
     prefecturi
     primarii
     sectii politie
Organizatii
     asociatii
     fundatii
     institute
     partide
     sindicate
Educatie
     biblioteci
     colegii
     facultati
     gradinite
     grupuri scolare
     licee
     scoli
     universitati
Sanatate
     ambulanta
     cabinete
     dispensare
     farmacii
     spitale
Transporturi
     cai ferate
     drumuri si poduri
Banci / CEC
     banci
     cec
Servicii Publice
     benzinarii
     energie electrica
     gaze naturale
     oficii postale
     taxiuri
Religie
     biserici
     manastiri
     mitropolii
     parohii
Divertisment
     loterii
Justitie
     judecatorii
     parchete
Comunicatii
     oficii romtelecom
Economie / Comert
     cooperative
Altele
     centre
     regii autonome

 



Teren de vanzare Bran Zarnesti Predelut
 
Judetul Bucuresti, resedinta Bucuresti

Prefix ROMTELECOM: 021
Numar masina: B 11AAA

Populatie Sector 5: aprox 269,272 locuitori

Latitudine Sector 5: 44.44
Longitudine Sector 5: 26.1

Firmele din Sector 5, Bucuresti
Nume Web
1st Klass International (Sector 5, Bucuresti) www.e-link.ro
A & V Ciuta Grup Srl (Sector 5, Bucuresti) www.ciuta.cabanova.ro
A&m International Services Srl (Sector 5, Bucuresti) www.amis.ro
A&m Proiect Srl (Sector 5, Bucuresti) www.proiectedecase.ro
A.i. Crisan (Sector 5, Bucuresti) http://www.pcfarm.ro
Abi Solutions Srl (Sector 5, Bucuresti) www.tensiometre.ro
Activa Soft Srl (Sector 5, Bucuresti) www.activa.ro
Adahan Logistics Srl (Sector 5, Bucuresti) www.adahan.com.tr
Adco Development & Consulting Srl (Sector 5, Bucuresti) www.adcodevelopment.ro
Addiction Consultanta Srl (Sector 5, Bucuresti) www.addiction.ro
Advacon Serv Srl (Sector 5, Bucuresti) www.advacon.home.ro
Advanced Web Design Applications (Sector 5, Bucuresti) www.awda.ro
Advisor Corp Srl (Sector 5, Bucuresti) www.plataonline.ro
Agricover Srl (Sector 5, Bucuresti) www.icbgroup.com
Alb Tex Com Srl (Sector 5, Bucuresti) albtexcom.ro
Alektor Srl (Sector 5, Bucuresti) www.alektor.ro
Alexrox Srl (Sector 5, Bucuresti) www.vilaselect.com
ALL TERMOHIDROIZOLATION (Sector 5, Bucuresti) http://www.condprestandcompany.ro
Apromat 28 Srl (Sector 5, Bucuresti)
Artel Gold Impex Srl (Sector 5, Bucuresti)
ARTISTIC MANO D'ORO (Sector 5, Bucuresti) www.artisticmanodoro.ro
Asra Concept Co. Srl (Sector 5, Bucuresti) www.puideom.ro
Assystem Romania Srl (Sector 5, Bucuresti) www.assystemromania.ro
Atlantic M.d. Impex Srl (Sector 5, Bucuresti)
Auto Shop Toyota (Sector 5, Bucuresti) www.toyota-autoshop.ro
Auto Soft Service Roti Srl (Sector 5, Bucuresti) www.auto-soft.ro
Automatic Gva Srl (Sector 5, Bucuresti) www.automaticgva.ro
Autoterm Srl (Sector 5, Bucuresti)
AV CLIMA (Sector 5, Bucuresti) www.avclima.ro
Avi Trans Logistic Srl (Sector 5, Bucuresti) viorelivan2000@yahoo.com
Axa Design Srl (Sector 5, Bucuresti)
B&b Plus Consulting Srl (Sector 5, Bucuresti)
Betel 93 Impex Srl (Sector 5, Bucuresti)
Bit Tech Srl (Sector 5, Bucuresti) www.bittech.ro
Borg Design Srl (Sector 5, Bucuresti) www.borgdesign.net
Brand X Grup Srl (Sector 5, Bucuresti) www.superbaloane.ro
Brescia Com Trading 2000 Srl (Sector 5, Bucuresti) brescia.pa.ro
Business Design (Sector 5, Bucuresti) http://www.businessdesign.ro/
Cable Testing Systems Srl (Sector 5, Bucuresti) www.cabletest.ro
Carpati Import Export Srl (Sector 5, Bucuresti)

# 199  Previous [1] 2 3 4 5 Next



2% pentru munte
2% pentru munte (Asociatia Montana Carpati)

Loc. invecinate

 
# 0,0785 sec

Getamap.org | es.Getamap.org | fr.Getamap.org | de.Getamap.org | nl.Getamap.org | da.Getamap.org | ViewWeather.com - A new way to view the weather | de | es | fr | ro | br | da | nl | sv
Getamap.net - Maps from all over the world | ro | fr | es | de | Carpati.org | Teren de vanzare
Contact: ro [AT] searchromania [PUNCT] net
conditii de utilizare http://www.searchromania.net