searchromania.net
 
Searchromania   Harti   Programul TV   Subtitrari   Jocuri


Cauta:         

Login
User
Parola 
 

inregistreaza-te

Navigheaza
Administratie
     consilii judetene
     consilii locale
     directii
     inspectorate
     ministere
     ocoluri silvice
     prefecturi
     primarii
     sectii politie
Organizatii
     asociatii
     fundatii
     institute
     partide
     sindicate
Educatie
     biblioteci
     colegii
     facultati
     gradinite
     grupuri scolare
     licee
     scoli
     universitati
Sanatate
     ambulanta
     cabinete
     dispensare
     farmacii
     spitale
Transporturi
     cai ferate
     drumuri si poduri
Banci / CEC
     banci
     cec
Servicii Publice
     benzinarii
     energie electrica
     gaze naturale
     oficii postale
     taxiuri
Religie
     biserici
     manastiri
     mitropolii
     parohii
Divertisment
     loterii
Justitie
     judecatorii
     parchete
Comunicatii
     oficii romtelecom
Economie / Comert
     cooperative
Altele
     centre
     regii autonome

 



Teren de vanzare Bran Zarnesti Predelut
 
Judetul Buzau, resedinta Buzau

Prefix ROMTELECOM: 0238
Numar masina: BZ 11AAA

Populatie judetul Buzau: 494,982 locuitori
Urban judetul Buzau: 191,352 locuitori
Rural judetul Buzau: 303,630 locuitori
Densitate pe km2 judetul Buzau: 81,1

Firmele din Buzau
Nume Web
Agentia Omena Tour Srl (Buzau, Buzau) www.omenatour.com
Alexandru Raduta Snc (Buzau, Buzau)
Alfa Total Srl (Buzau, Buzau)
Alphanet Service Srl (Buzau, Buzau) www.alphanet.go.ro
Ava Company Srl (Buzau, Buzau) www.avacompany.com
Avalanche Media Srl (Buzau, Buzau) www.avalanchemedia.ro
Ave Stylle Srl (Buzau, Buzau) www.artglass.home.ro
BACHUS S.A. BUZAU (Buzau, Buzau) www.pietroasa.com
Bulls Com Srl (Patarlagele, Buzau) www.bullscomputers.3x.ro
Calisera Srl (Ramnicu Sarat, Buzau)
CENTRUL MEDICAL ANAM (Buzau, Buzau) http://www.romedic.ro/POLICLINICA_NR.1
Coman Design 2000 Srl (Buzau, Buzau) www.comandesign.ro
Comhera 98 Srl (Ramnicu Sarat, Buzau)
Continental Tour Srl (Buzau, Buzau) www.continentaltour.ro
CREATEX PRODUCT (Buzau, Buzau)
DAC Service (Buzau, Buzau) www.dac-computer.
Dancons 2003 Srl (Buzau, Buzau) dancons2003.go.ro
Distil Aqua Srl (Buzau, Buzau)
Divers Srl (Buzau, Buzau)
Eduard Impex Srl (Buzau, Buzau)
Ela S Srl (Maracineni, Buzau) www.ela-s.ro
Elem Cons Srl (Buzau, Buzau)
Erols Top Design Srl (Buzau, Buzau) www.erols.ro
Estetica Studios Srl (Buzau, Buzau) www.esteticastudios.ro
Euro Serv M&d Srl (Buzau, Buzau) www.euroserv.ro
Fairsoft Srl (Buzau, Buzau) fairsoft@gmail.com
General Invest Srl (Buzau, Buzau) www.csz.hu
Gio Tech Srl (Buzau, Buzau)
Global Impex Srl (Buzau, Buzau)
Graur Stil Glass Srl (Buzau, Buzau) www.graur-sg.go.ro
Greenday Plastic Srl (Buzau, Buzau)
Interconect Srl (Buzau, Buzau)
Ionascu Safta (Buzau, Buzau)
Kamio Trans Srl (Buzau, Buzau) www.romcarbon.com
LEOPARD COM S.R.L. (Buzau, Buzau) leopard.ro
Margrup Srl (Buzau, Buzau)
Mb Media Srl (Buzau, Buzau) www.itmag.ro
Metrom Import Export Srl (Buzau, Buzau) www.metrotile.ro
Mgm Proexpert Srl (Ramnicu Sarat, Buzau)
Miadi Cupal Srl (Buzau, Buzau) www.miadi.go.ro

# 73  Previous [1] 2 Next



2% pentru munte
2% pentru munte (Asociatia Montana Carpati)

Curs Valutar
Duminica, 20 ianuarie 2019

CAD 3.1066
CHF 4.1441
EUR 4.6975
GBP 5.3305
JPY 3.7645
RUB 0.0620
USD 4.1192
XAU 170.22

 
# 0,0292 sec

Getamap.org | es.Getamap.org | fr.Getamap.org | de.Getamap.org | nl.Getamap.org | da.Getamap.org | ViewWeather.com - A new way to view the weather | de | es | fr | ro | br | da | nl | sv
Getamap.net - Maps from all over the world | ro | fr | es | de | Carpati.org | Teren de vanzare
Contact: ro [AT] searchromania [PUNCT] net
conditii de utilizare http://www.searchromania.net